MENU

STUDIO JE STÁLE UZAVŘENÉ

Možnost otevřít dveře studia 27.4. pro vás, naše klienty, nevyužijeme. Podmínky pro provoz jsou natolik omezující, že by nás stálo víc času čistit prostor, než cvičit s vámi. Nehledě na to, že do sálu by se vás vešlo 4-5, museli bychom pro vás uzavřít šatny a hlavně museli bychom cvičit s rouškami. To je podmínka, kterou v tuto chvíli nechceme plnit, protože máme rádi jak vás, tak sebe a cvičit v roušce nám přijde jako něco, co se s jógou a zdravím neslučuje. 

Budeme s vámi nadále ve spojení přes YouTube kanál (Šárka Řiháková, David Vacl) a nebo při on-line lekcích na Facebooku (Flow Yoga Studio, David Yogi). Jakmile to bude možné, začneme cvičit ve skupinkách 10 venku. Čekáme na potvrzení majitele prostoru v Podzámecké zahradě.

Chcete-li nám pomoct překlenout tuto nepříznivou dobu, kdy je studio bez příjmů a má pouze fixní náklady, které nejsou malé, můžete si video či on-line lekce "platit" přes rezervační systém a předplacené kredity. Dobrovolné příspěvky můžete zasílat na účet 67399028/5500. Moc za jakoukoliv formu podpory děkujeme.