MENU

Jóga je cestou k vnitřní harmonii a rovnováze

TURNÉ ŽIJTE JÓGU - VÁCLAV KREJČÍK

pozvánka na neděli 22.4.2018

VÁNOČNÍ ROZVRH 2017

pozvánka na speciální vánoční lekce

JARNÍ JÓGOVÝ POBYT NA ČELADENCE

pozvánka na 1.-4.3.2018

Více aktualit

Kdo jsme

Prostor, ve kterém najdete pohlazení nejen pro tělo, ale i pro duši. Prostor, který je plný klidu, citu, harmonie a respektu. Umožníme Vám vstoupit “k sobě domů”, do svého nitra a užívat si slastné okamžiky splynutí se svou pravou podstatou. A to vše prostřednictvím různých stylů jógy tak, aby si každý našel tu svou.

Šárka Řiháková

Šárku přivedly ke cvičení před několika lety zdravotní problémy a protože jí jóga pomohla, zůstala u ní. Dnes vede lekce slow vinyása jógy, jógy pro zdravá záda, jógy pro těhotné a především její oblíbené powerjógy.

Soňa Hejhalová

Soňa cvičí jógu od svých dvanácti let. Už od té doby jí pomáhá poznávat hlubší smysl života. Nyní se věnuje hathajóze, ale zajímají ji i jiné, především nekomerční styly.

Gabriela Zezulková

Gabriela začala s jógou na vysoké škole. Z dynamičtější powerjógy přešla k jemné józe a po porodu se začala pravidelně věnovat i lekcím dětské jógy. Cvičení jí dodává pocit jistoty  a vyrovnanosti v každodenním životě.

Lidmila Brabcová

Pro Lidmilu je jóga cesta, na kterou byla přivedena před mnoha léty. Od té doby po ní jde krůček po krůčku a stále se učí. 

V roce 2011 ukončila studium na Trenérské škole Univerzity Karlovy v Praze ( trenér I. třídy jógy).  

V posledních letech vystudovala tříletý Teachers Training Iyengar Yoga a od září 2015 je certifikovaným učitelem Iyengarovy jógy ( Introductory Certifikate) .

Vyučuje Iyengarovu jógu.

Marek Řihák

David Vacl

Ještě jste na józe nikdy nebyli?
Super! My nováčky zbožňujeme.

Rádi byste si s námi zacvičili?
Jen pojďte! U nás má každý dveře otevřené