MENU

Jóga je cestou k vnitřní harmonii a rovnováze

DĚTSKÁ JÓGA OPĚT V NABÍDCE

pozvánka na první lekce jógy pro děti v úterý 22.5.2018

WORKSHOP ZDRAVÁ JÁTRA

pozvánka na 15.4.2018

NOVÉ KURZY JARO 2018

pozvánka na kurz Jógové terapie a kurz Powerjóga pro začátečníky

Více aktualit

Kdo jsme

Prostor, ve kterém najdete pohlazení nejen pro tělo, ale i pro duši. Prostor, který je plný klidu, citu, harmonie a respektu. Umožníme Vám vstoupit “k sobě domů”, do svého nitra a užívat si slastné okamžiky splynutí se svou pravou podstatou. A to vše prostřednictvím různých stylů jógy tak, aby si každý našel tu svou.

Šárka Řiháková

Šárku přivedly ke cvičení před několika lety zdravotní problémy a protože jí jóga pomohla, zůstala u ní. Dnes vede lekce slow vinyása jógy, jógy pro zdravá záda, jógy pro těhotné a především její oblíbené powerjógy.

Veronika Ježková

Veroniku přivedly k józe zdravotní problémy způsobené obrovským psychickým vyčerpáním a stresem, k tomu přidával kapku po kapce nedostatek spánku. A tak se dostala k józe a díky ní se jí ulevilo a našla sama sebe. Dnes vede lekce relaxační jógy a jógy pro radost, všechno velmi jemné a pomalé, vhodné pro každého.

Radka Janečková

Radka je velmi energická a přímá. Provede Vás powerjógou, jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé a taky dopolední hathajógou.

Lidmila Brabcová

Pro Lidmilu je jóga cesta, na kterou byla přivedena před mnoha léty. Od té doby po ní jde krůček po krůčku a stále se učí. 

V roce 2011 ukončila studium na Trenérské škole Univerzity Karlovy v Praze ( trenér I. třídy jógy).  

V posledních letech vystudovala tříletý Teachers Training Iyengar Yoga a od září 2015 je certifikovaným učitelem Iyengarovy jógy ( Introductory Certifikate) .

Vyučuje Iyengarovu jógu.

Marek Řihák

David Vacl

David je jogín celým svým tělem i duší a provede Vás lekcemi hatha-flow jógy, jin jógy a meditacemi.

Ještě jste na józe nikdy nebyli?
Super! My nováčky zbožňujeme.

Rádi byste si s námi zacvičili?
Jen pojďte! U nás má každý dveře otevřené