MENU

Jóga je cestou k vnitřní harmonii a rovnováze

NOVÉ KURZY JARO 2018

pozvánka na kurz Jógové terapie a kurz Powerjóga pro začátečníky

OTEVÍRÁME NOVÝ SÁL POD VĚŽÍ

pozvánka na 17.2.2018 na slavnostní otevření

TAJEMSTVÍ ŽENSKÉHO PÁNEVNÍHO DNA

pozvánka na celodenní seminář 7.4.2018

Více aktualit

Kdo jsme

Prostor, ve kterém najdete pohlazení nejen pro tělo, ale i pro duši. Prostor, který je plný klidu, citu, harmonie a respektu. Umožníme Vám vstoupit “k sobě domů”, do svého nitra a užívat si slastné okamžiky splynutí se svou pravou podstatou. A to vše prostřednictvím různých stylů jógy tak, aby si každý našel tu svou.

Šárka Řiháková

Šárku přivedly ke cvičení před několika lety zdravotní problémy a protože jí jóga pomohla, zůstala u ní. Dnes vede lekce slow vinyása jógy, jógy pro zdravá záda, jógy pro těhotné a především její oblíbené powerjógy.

Veronika Ježková

Veroniku přivedly k józe zdravotní problémy způsobené obrovským psychickým vyčerpáním a stresem, k tomu přidával kapku po kapce nedostatek spánku. A tak se dostala k józe a díky ní se jí ulevilo a našla sama sebe. Dnes vede lekce relaxační jógy a jógy pro radost, všechno velmi jemné a pomalé, vhodné pro každého.

Radka Janečková

Radka je velmi energická a přímá. Provede Vás powerjógou, jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé a taky dopolední hathajógou.

Lidmila Brabcová

Pro Lidmilu je jóga cesta, na kterou byla přivedena před mnoha léty. Od té doby po ní jde krůček po krůčku a stále se učí. 

V roce 2011 ukončila studium na Trenérské škole Univerzity Karlovy v Praze ( trenér I. třídy jógy).  

V posledních letech vystudovala tříletý Teachers Training Iyengar Yoga a od září 2015 je certifikovaným učitelem Iyengarovy jógy ( Introductory Certifikate) .

Vyučuje Iyengarovu jógu.

Marek Řihák

David Vacl

David je jogín celým svým tělem i duší a provede Vás lekcemi hatha-flow jógy, jin jógy a meditacemi.

Ještě jste na józe nikdy nebyli?
Super! My nováčky zbožňujeme.

Rádi byste si s námi zacvičili?
Jen pojďte! U nás má každý dveře otevřené