MENU

HATHAJÓGA PRO ZAČÁTEČNÍKY - 2.9. začíná jednoletý kurz!!!

Hathajóga pro začátečníky Tento jednoletý kurz vám umožní si osvojit velmi dobré základy hathajógy, na kterých lze posléze stavět samostatné cvičení a vývoj. Naučíte se různé formy relaxací (šavásan), poloh (asán), dechová cvičení (pránajámu) a další jogínská cvičení jako např. mudry (gesta), bandhy (uzávěry), krie (očistné techniky) a další.

Pravidelné cvičení povede k očistě tělesné i mentální, přinese pohodu, klid a rovnováhu do života.
Cestu hathajógy provází ovládání mysli a schopnost koncentrace, což v praktickém životě přináší nižší reakce na stres, pevné rozhodování v situacích, ve kterých byste dříve váhali, hlubší poznání sebe sama a tím nalézání životního směru. Sebepochopení a tím prohloubení empatie vůči druhým.
Díky hathajóze si budete moci uzdravovat lehčí nemoci a zmírnit projevy chorob vážných. Jediné, co se očekává od vás, je chuť a vůle cvičit. V průběhu a nebo po lekcích je možné konzultovat vhodnost poloh při vašich případných potížích.
Součástí lekcí bude kromě cvičení i krátká teorie, která vám umožní nahlédnout do hlubší podstaty hathajógy a pochopit její cestu a smysl. Až na výjimky bude většina cvičení bez hudby, abychom nebyli rušeni v cestě do vlastního nitra vnějšími vlivy.
 
Kurzovné:
Jelikož je tento kurz jednoletý a tedy se dá předpokládat, že v průběhu někdo zjistí, že ho toto cvičení neoslovuje a naopak jiný se dozví o kurzu později a bude ho chtít navštěvovat, bude kurz otevřený. Přednost v účasti však budou mít ti, kteří si vyberou jednu ze dvou permanentek:
 
  - 10 vstupů za 700,- Kč s platností 12 týdnů
  - 20 vstupů za 1200,- Kč s platností 24 týdnů
 
V případě, že se objeví na lekci volné místo, je možné využít i jednotlivý vstup za 80,- Kč.
 
Budete vždy vítáni!
 
Těší se na vás Soňa Hejhalová