MENU

KURZ HORMONÁLNÍ JÓGOVÉ TERAPIE

pozvání na 4.-5.10.2019

Milé dámy, přijměte pozvání na víkend plný ženské jógy. Jógy, která Vám pomůže překonat potíže spojené s menopauzou, nepravidelnou menstruací, neplodností a stresem.
Během dvoudenního kurzu se naučíte sestavu cviků Hormonální jógové terapie tak, jak ji sestavila a předává dál paní Dinah Rodrigues. Sama je důkazem toho, že funguje:)
Sestava i cviky jsou jednoduché a lehce proveditelné pro většinu žen a není nutná předchozí znalost jógových technik. HJT je medota velmi ucelená, i pro začátečníky velmi příjemná a doslova “návyková” v dobrém slova smyslu. Spojuje energetizující cviky dynamické jógy se specifickým dechovým cvičením, tibetskými technikami práce s energií, tělesnými zámky (bandhami) a mudrami. Tato terapie jógou přímo působí na hypofýzu, štítnou žlázu, nadledvinky a vaječníky a stimuluje je k vyšší produkci ženským hormonů. Povzbudí ve Vás ženskost a důvěru v sebe sama. S sebou domů si kromě nových přátel a prožitku společného sdílení odnesete i materiály s popisem sestavy pro domácí cvičení.
Kurz vede certifikovaná lektorka Hormonální jógové terapie paní Ing. Alena Šíblová.
Pokud Vás nabídka zaujala a máte o kurz zájem, prosím, hlaste se na email: sarka@flow-yoga.cz. Cena kurzu je 1.800,- Kč a Vaše místo bude platně rezervováno až po zaplacení kurzovného. Je možné platit hotově ve studiu a nebo převodem na účet, který Vám na vyžádání sdělíme.

S sebou budete potřebovat pouze pohodlné oblečení, svačinu, pití. V čase oběda bude přestávka s možností zajít si v okolí na oběd. Ve studiu bude připraveno malé občerstvení.