MENU

TAJEMSTVÍ ŽENSKÉHO PÁNEVNÍHO DNA

pozvánka na celodenní seminář 7.4.2018

Milé ženy, přijměte pozvání na setkání se svým pánevním dnem jako s živou bytostí. Ano, pánevní dno můžeme vnímat také jako živou bytost. K tomu, aby se mu dobře dařilo, potřebuje dech, který ho oživí, který přinese do našeho centra čerstvost, svěžest. Potřebuje výživu, kterou mu dáme svou pozorností, láskou k našemu tělu, k naší pánvi. Pánevní dno touží po pohybu, který ho udržuje živé a pružné. A v neposlední řadě je pro něj důležitá relaxace, čas v klidu, v tichu, v hlubokém napojení na sebe, na moudrost našeho těla.
Budeme pracovat s metodou "3x3". Tento ucelený koncept propojuje znalosti západní moderní medicíny s psychosomatickým pohledem a ověřenými postupy a technikami východních nauk. Vnímá ženu a jejípánevní dno, nejen ve fyzické rovině, ale také v emoční a energetické. Hledá a nachází souvislosti mezi svaly, emocemi a ženskou energií. Zároveň také objasňuje vztahy mezi třemi patry těla krkem, pánevním dnem a chodidly.

S čím vám může metoda „3×3“ pomoci?

s bolestmi v oblasti v bederní, křížové páteře, SI skloubení, kostrče
s močovou inkontinencí
s poklesem pánevního dna a dělohy
s funkční neplodností
s potížemi v oblasti menstruace
s potížemi provázející období klimakteria
s uvolněním emočních i fyzických bloků uložených v pánvi
s radostným prožíváním sexuality
s prohloubením kontaktu se svou ženskou energií

Seminářem Vás provede nádherná žena Kateřina Skotnicová, více o ní na www.katerinaskotnicova.cz. Cena semináře je 1.400,- Kč. Místo rezervujte, prosím, přes email sarka@flow-yoga.cz. Po obdržení závazné přihlášky Vám budou zaslány podklady k platbě a místo bude rezervováno až po zaplacení.