MENU

DEEP SLOW POWERJÓGA

22.4.2017 powerjóga s Václavem Krejčíkem

V rámci svého turné zavítá do Kroměříže Václav Krejčík se svou lekcí powerjógy. Kdo jste prozatím neměli tu možnost s Vaškem cvičit, máte jedinečnou příležitost! Společně jsme pro Vás připravili odpoledne plné jógy. Akce proběhne v Domě kultury v Kroměříži nahoře v hudebním sále (hned vedle balkónu) od 16 do 19 hod. V úvodní lekci jemné vinyása jógy se pomalu rozdýcháme, protáhneme a prohřejeme, abychom pak mohli, připraveni jak na těle, tak na duši,prožít lekci, která bude jistojistě gejzírem energie, vtipu, ladnosti, kreativity a srdečnosti. 
Úvodní lekcí Vás provede Šárka Řiháková (FLOW YOGA STUDIO v Kroměříži) a lekcí DEEP SLOW POWERJÓGY Václav Krejčík (majitel ENERGY STUDIÍ v Praze a POWER YOGA AKADEMIE).
Rezervace míst na email: sarka@flow-yoga.cz. Místo bude platně rezervováno až po zaplacení ceny 350,- Kč. Podklady k platbě budou zaslány po přijetí přihlášky.

Během akce se můžete občerstvit čerstvou šťávou (pomeranč, řapíkatý celer, zázvor), kterou pro Vás připraví MIXIE-roztočte to s přírodou!. Kdo byste měli zájem o jinou kombinaci a nebo úplně něco jiného z jejich nabídky, mrkněte na www.mixie.cz a můžete den předem objenat a na místo Vám lahůdky doručí.