MENU

JÓGOVÝ PIKNIK - OSLAVA MEZINÁRODNÍHO DNE JÓGY

pozvánka na 21.červen 2016

21. červen je mezinárodním dnem jógy a také dnem letního slunovratu. V tento ten se po celém světě pořádají oslavy a cvičí se pozdravy slunci většinou v počtu 108 kol. Loni jsme vyzkoušeli a mnoho lidí takto vysoký počet odradil. Letos chceme dát oslavě pohodovou formu, aby byla přístupná pro každého. Zacvičíme si pozdravy slunci od těch nejjednudušších po více náročnější, jen pro představu, jak různě se může jóga praktikovat. Budeme společně hledat takové varianty, aby si zacvičili všichni bez rozdílu. 
Význam slova jóga se překládá jako spojení. Pojďme jógou spojit naše srdce a udělejme tak radost sobě i ostatním! Vstupné na akci je dobrovolné. Výtěžek chceme opět věnovat nám blízké Oblastní Charitě v Kroměříži, která je v těsném sousedství našeho studia.
A protože k oslavě patří i jídlo a pití, necháme na Vás, co si na jógový piknik s sebou přinesete. Budeme ochutnávat, co dobrého kdo navařil nebo upekl, budeme si povídat, smát se a prostě jen tak být v kruhu lidí, které spojuje touha pomáhat jógou sobě i ostatním.
Akce se koná jen za pěkného počasí. Sledujte náš facebookový profil, webové stránky studia a nebo předpověď počasí:)