MENU

NOVÁ LEKTORKA A JEJÍ LEKCE JÓGA POHYBU

ukázková lekce 24.9. v 16.30 hod. ZDARMA

Srdečně Vás zveme na ukázkovou lekci JÓGA POHYBU, kterou si pro vás připravila nová posila našeho studia ŠÁRKA TVRDOŇOVÁ. Ukázková lekce proběhne v úterý 24.9. v 16.30 hod. v sále v Šafaříkově ulici, je vhodná jak pro začátečníky (ke kterým spíše míří), tak i pro pokročilé a je ZDARMA. Rezervace předem nutná.

A co o lekci píše sama Šárka?:

Jóga pohybu je určená pro všechny, kteří se chtějí cítit dobře ve svém těle a udělat něco pro své fyzické zdraví, mentální a duševní rovnováhu. Vycházím z toho, že každá fyzická změna či abnormalita je odrazem našeho energetického a psychického procesu v těle. Tedy zpětně vhodnou aktivací, soustředěním nebo pozicí, při dodržení principů zdravého pohybu, můžeme uvolnit přebytečné napětí bránící volnému proudění energie v našem těle.

A kdo je Šárka Tvrdoňová?:

S jógou jsem se poprvé seznámila asi před 20. lety a byla to „ láska na první pohled“. Několik let jsem cvičila podle systému Jóga v denním životě a následně přidala principy zdravého pohybu, posílení středu těla  a vznikla tak „ jóga pohybu“ pro úplné začátečníky i středně pokročilé.